Stěhování Praha 2

Home  /  Stěhování Praha 2

Stěhování Praha 2

Nestresujte se myšlenkou, že se musíte stěhovat, balit krabice, tahat těžký nábytek, chaos, zmatky. Stěhování Praha 2 vše zvládne za Vás. Můžete využít pouze našeho vozového parku nebo i našich asistentů, kteří Vám pomohou vše zabalit, odnést do vozu a po transportu zase vše odnést, vybalit a dát na svá místa. Služby jsou na profesionální úrovni bez zbytečných zmatků a hlavně škod. Navíc ušetříme Váš čas a tím i peníze. Zavolejte a sami uvidíte!

stehovani2

Stěhování Praha 2 – domy

Potřebujete přestěhovat celý dům? Ani to není žádný problém. Můžeme nabídnout širokou nabídku našeho vozového parku a vyškoleného personálu. My víme, jak na to. Nechte nás ušetřit Váš drahý čas. Zavolejte, sdělte své potřeby a my budeme ve smluvenou dobu na jakémkoli místě.

Stěhování Praha 2 – byty

Musíte se rychle přestěhovat? Nemáte čas vše zařizovat a organizovat? Stěhování Praha 2 zajistí opravdu rychlé přestěhování Vašeho bytu. Pokud využijete i služeb našich asistentů, proběhne vše v tom nejkratším časovém úseku s perfektní organizací. Uvidíte, že budete spokojeni.

Stěhování Praha 2 – kanceláře, sklady

Přestěhujeme i Vaši kancelář, sklad nebo celou firmu. Díky rozsáhlému vozovému parku jsme připraveni i na takovéto velké zakázky. Je jen na Vás, jaké služby využijete. Zda pouze naše automobily nebo i profesionální asistenty. Vše přizpůsobíme Vašim požadavkům a potřebám.

Pojištění přepravovaného nákladu

Pojištění přepravovaného nákladu je pro nás samozřejmostí. Plně si uvědomujeme, že máme v rukách Váš majetek a proto se maximálně snažíme vyvarovat jakýchkoli škod. Všechna naše vozidla jsou vybavena obalovým a ochranným materiálem proti poškození nákladu a služby jsou poskytovány v nejvyšší možné kvalitě. Dodržujeme normy ISO i ČSN EN. Přesvědčte se sami a objednejte si naše služby. Budete spokojeni!