Stěhování Praha 7

Home  /  Stěhování Praha 7

Stěhování Praha 7

stehovani7

Asi není v České republice nikdo, kdo by se alespoň jednou nestěhoval. Prostě to patří k životu. Ovšem nebývá to oblíbená činnost. Plánujeme měsíce dopředu, snažíme se vše zorganizovat a stejně je to chaos. Proto jsme tu my, Stěhování Praha 7. Přestěhujeme Váš byt, dům, kancelář, sklady, cokoli budete potřebovat. Přenechte starosti ohledně stěhování na nás. Objednejte si naše služby:

Pronájem vozu u stěhování Praha 7

Máte všechno připraveno, jen Vám chybí dopravní prostředek, kterým vše odvezete? Pronajmout si můžete pouze vozidlo. Zavoláte jen na naši telefonní linku, objednáte si v kolik hodin a kde budete vůz potřebovat a jak velký bude náklad. My vybereme odpovídající velikost a přistavíme ho dle našich požadavků. Naplánujeme nejoptimálnější trasu a náklad převezeme k Vaší spokojenosti.

Pronájem vozu a stěhovacích asistentů

Potřebujete nejen náš vůz, ale také pomoct s nakládkou a vykládkou? Máme pro Vás k dispozici celý tým zkušených stěhovacích asistentů, kteří Vám rádi pomohou. Odnesou Váš nábytek, krabice a ostatní předměty, vše srovnají do auta a na místě určení zase vyloží.

Stěhování na klíč

Nemáte čas? Nebo Vám Vaše zdraví neumožňuje přenášet těžký náklad? Nevadí, máte přece Stěhování Praha 7. Náš tým Vám pomůže s demontáží nábytku, nakládkou, vykládkou, smontuje zpět nábytek a vy si jen řeknete, kde má co stát. Přestěhujeme Vás přesně podle Vašich představ, požadavků a možností bez časových prostojů. Nemusíte mít ani obavy o Váš majetek. Zacházíme se vším šetrně, vozy jsou vybaveny, aby se nic nemohlo poškodit. Pojištění je samozřejmostí. Stěhujeme podle nejpřísnějších bezpečnostních pravidel přesně k Vaší spokojenosti.

Zavolejte a objednejte si naše služby. Přidáte se tak do řady spokojených zákazníků. Stěhujte se bez stresu a zmatků. Zjistíte, že stěhování nemusí být nejhorším dnem Vašeho života.