Stěhování firem Praha

Home  /  Stěhovací služby  /  Stěhování firem Praha

Volejte 603 423 684 pro objednávky, nebo použijte náš ONLINE formulář

Stěhujete Vaši společnost do Prahy nebo jen po Praze? Přestěhovat firmu není jen tak. Abyste nenarušili chod společnosti a zároveň umožnili svým zaměstnancům vykonávat práci tak, jak mají, je třeba stěhování firmy řádně naplánovat. Nejlépe na víkend nebo pozdní večerní hodiny, pokud věcí na přestěhování nebude tolik.

 

Rádi k Vám přijedeme, poradíme a vše zařídíme tak, jak Vám bude nejlépe vyhovovat.

Záleží pouze na Vašich představách a časových možnostech. Vše zabalíme a maximální možnou ohleduplností přestěhujeme tak, aby se nic nepoškodilo, neztratilo či nezařadilo na nesprávné místo. Stěhování nejen po Praze levně provedeme rychle a s maximální přesností a dochvilností.

Nechte stěhování firmy na nás

Potřebujete-li přestěhovat i větší kusy nábytku, které neprojdou chodbou nebo se nevejdou do našich dodávek, zajistíme jeho demontáž i zpětnou montáž na novém místě. Vy si určíte, jaké kusy, kam chcete a my už vše zařídíme za Vás. Různá zařízení vyžadují specifické zacházení při stěhování.

 

Máme v tomto oboru bohaté zkušenosti a minimalizujete tak poničení či ztrátu Vašich věcí a dokumentů.

Pokud s firmou stěhujete i výrobu, jde o náročnější proces a nejlepší bude, pokud se domluvíme přímo na místě. Abychom vše viděli a mohli navrhnout tu nejjednodušší alternativu. Vy se tak můžete plně věnovat svým pracovním povinnostem a stěhování nechat na nás.

 

Se stěhováním máme mnohaleté zkušenosti, díky nimž Vám ušetříme čas i námahu. Můžete se těšit na nové prostředí a starosti spojené se stěhováním firmy přenechte nám.